Звяжіться з нами

044 209 23 52 067 233 50 58

Звяжіться з нами

044 209 23 52
067 233 50 58

Корпоративні спори

Категорія: Послуги Оновлено 22.02.2023 16:55 Опубліковано 05.07.2014 08:55

Ми надаємо правову допомогу у вирішенні корпоративних спорів, тобто тих, що виникли із внутрішніх відносин господарського товариства, із відносин його учасників (власників), органів його управління та контролю. Дані спори відрізняються особливою тонкістю та складністю, впоратися з якими можуть лише досвідчені фахівці.

 

Детальніше:

Прикладами корпоративних спорів можуть бути:

- справи про оскарження рішення (акту) одноосібного органу господарського товариства;

- справи про оскарження рішення (акту) колегіального органу господарського товариства;

- справи про припинення повноважень органів чи учасників господарського товариства;

- справи про відшкодування шкоди, заподіяної господарському товариству, його органом при управлінні та веденні поточних справ;

- справи про надання учаснику господарського товариства об'єктивної інформації про діяльність підприємства;

- справи щодо формування майна юридичних осіб;

- справи про виплату дивідендів;

- справи про визнання права на частку (акції) у майні господарського товариства;

- справи про успадкування частини (частки) у господарському товаристві;

- справи про неправомірне відчуження активів господарського товариства;

- інші категорії корпоративних спорів.

Корпоративні спори не слід плутати із зовнішніми спорами, які хоч і випливають із корпоративної діяльності, проте не є корпоративними. Йдеться про конфлікти, які є суворо економічними та розглядаються у господарських судах. Однак, із будь-якого правила є і свої винятки. З деякою натяжкою можна назвати корпоративний спір таким, який хоч і є «зовнішнім», але пов'язаний з внутрішніми справами компанії. Наприклад, спори за позовами зацікавлених осіб до власника реєстру акціонерів товариства або до депозитарію, пов'язані з діяльністю, що здійснюється ними, у тому числі з обліку прав на акції та інші емісійні цінні папери товариства; спори про визнання випуску емісійних цінних паперів недійсним, у тому числі про визнання недійсними актів державних та інших органів про реєстрацію випуску емісійних цінних паперів товариства та звіту про підсумки випуску цих цінних паперів та ін.

У разі конфлікту, коли звернення до суду неминуче, виникає перше питання – до якого суду звертатися. Справа в тому, що найчастіше одним із суб'єктів корпоративного спору є фізична особа (акціонер, учасник, власник тощо). Такі справи найчастіше розглядають суди загальної юрисдикції. З іншого боку, корпоративний спір – це завжди економічний конфлікт, який найчастіше пов'язаний з господарською діяльністю юридичної особи, а це вже підсудність господарських судів. Тому для правильного визначення підсудності конкретної справи, відповідача та самого предмету спору, ми радимо звертатися до фахівців, які допоможуть Вам розібратися у тонкощах конфлікту.

Наша команда – це співтовариство висококваліфікованих адвокатів та юристів, які мають великий практичний досвід роботи, у тому числі й у вирішенні корпоративних конфліктів.

Звернувшись до нас, Ви зможете отримати повний комплекс юридичних послуг із вирішення конфліктних ситуацій, що виникають із корпоративних відносин.

У разі потреби ми грамотно складемо претензію, оформимо позовну заяву, здійснимо представництво Ваших інтересів у суді. Крім того, ми надаємо послугу із супроводу клієнта під час проведення переговорів щодо врегулювання корпоративного спору. Ця послуга особливо потрібна для фізичних осіб - громадян, оскільки сили між ними і організацією спочатку нерівні. Як правило, на боці будь-якого господарського товариства є сильний захист у вигляді цілого штату юристів. Заплутати не посвячену у всі тонкощі правозастосовчого процесу людину їм не складно. Використовуючи малозрозумілу термінологію можна «переграти» будь-яку людину. Зовсім інша картина може скластися, коли у справу вступлять наші спеціалісти. Їхня участь у корпоративному спорі зрівняє сили та значно підвищить Ваші шанси на успіх, оскільки у присутності грамотного фахівця впевненіше почувається сам клієнт. Подібна участь дозволяє пройти переговорам зовсім в іншому ключі, оскільки розмова вестиметься виключно по суті без зайвої «води» і своєрідного «тиску».

Професіоналізм наших співробітників є найкращою гарантією того, що корпоративний спір буде вирішено на Вашу користь.

Останні відео

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, ул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua

Звяжіться з нами

044 209 23 52

© «ADVICE» , 2022
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 14А, оф.43
Тел.: (044) 209 23 52, (067) 233 50 58
E-mail: partner@advice.in.ua